Ahoj a ďakujeme, že si dnes navštívil náš Hoogo e-shop

O nás

Hoogov príbeh sa začal, keď som bola na materskej dovolenke s mojim synčekom Hugom, a zistila, že hľadám niečo, čo je o čosi viac v súlade s prírodou a detskou hravosťou. Pri hľadaní vecí, ktoré boli dobre navrhnuté, kvalitné a pohodlné, ale ktoré sa tiež zhodovali s mojou predstavou, som strávila množstvo času.  Dúfam, že vy a vaše detičky budete naše vecičky milovať a obľúbite si ich tak, ako som si ich obľúbila aj ja.

Hoogo je predovšetkým o hľadaní a prinášaní kúskov od zaujímavých značiek, návrhárov a výrobcov. Je to online miesto určené pre moderné, detské a kojenecké oblečenie vedené dizajnom najmä od lokálnych  návrhárov vo Veľkej Británii a Fínska. Prinášame vám oblečenie pre dievčatá aj chlapcov od minimalistických po maximalistické, od jednoduchých po vzorované, ale všetky kúsky majú spoločné zameranie na kvalitu a pohodlie. Uznávame „slow fashion“ a zbožňujeme jednoduchosť a zároveň pestrosť vybraných modelov.  Starostlivo vyberáme našich dodávateľov tak, aby ste mali možnosť krásne kombinovať navzájom všetky kolekcie a verte, že vaši najmenší budú nielen trendy, ale budú sa cítiť výnimočne a pohodlne. Hlavnou myšlienkou našich dodávateľov je zvoliť etické a ekologické materiály a spolupracovať iba s partnermi, ktorí zodpovedajú za blaho svojich zamestnancov a našej planéty. Každý kúsok je navrhnutý a vyrobený s rešpektom na životné prostredie. Veľkovýrobu a množstvo kusov skladom u nás budete hľadať márne, namiesto toho vám ponúkame osobitosť a modely, ktoré budú rásť spolu s vašimi najmenšími. Veríme v dobrodružstvá, nikdy nekončiacu zvedavosť a v to, že deti necháme byť deťmi.

Dúfajme, že toto je iba začiatok Hoogovho  príbehu a s vašimi pozitívnymi ohlasmi budeme rásť a ponúkať viac vecí pre modernú rodinu. Ale dovtedy je treba byť malý a odvážny.

SHOPPING BAG 0